Psycholog

Gorsze dni oraz okresy osłabionego nastroju mogą przydarzać się każdemu z nas. W życiu musimy zmagać się z wieloma problemami – rodzinnymi, zawodowymi, finansowymi, zdrowotnymi. Jakie sygnały powinny nas zaniepokoić i skłonić do wizyty u psychologa? Jeżeli uczucie smutku, gniewu, przygnębienia i zniechęcenia dopada Cię na dłużej niż kilka tygodni i ma tendencję do nawracania, rozważ podjęcie terapii. Poczucie wycofania i brak odczuwania radości z czynności, które kiedyś lubiło się robić, mogą wynikać z uczuć nieświadomych. Wizyta u specjalisty pozwoli je odkryć i lepiej zrozumieć. Myśli autodestrukcyjne i niezdolność do codziennego funkcjonowania z powodu złej kondycji psychicznej to już ostatni dzwonek na szukanie ratunku u psychologa. Do niepokojących sygnałów warto dołączyć również zaburzenia snu i jedzenia, napady agresji, lęki itp.

Gabinety InPlus działają w najlepszych lokalizacjach w Warszawie. Znajdziecie nas Państwo w dzielnicach Ursynów, Śródmieście, Wola, Praga Południe i Saska Kępa. Znajdziecie tutaj doświadczonych terapeutów, którzy w atmosferze bezpieczeństwa i dyskrecji pomogą Wam odzyskać komfort życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>